Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/jednejme-okamzite/akce-udalosti/buddy-program-xr-3-uvodni-workshop/855/

Buddy program XR #3 ÚVODNÍ WORKSHOP

9. dubna 2021 19.00 – 9. dubna 2021 20.00
https://us02web.zoom.us/j/82741393248
Chceš se přidat k Extinction Rebellion (XR)?

Jsi v XR nově a nevíš kde začít?

Jsi zkušený*á rebel*ka a můžeš hodinu až dvě týdně obětovat důležitému úkolu pro hnutí?

Možná je buddy program to, co hledáš!


Víme, že není vždy jednoduché být novou*ým rebelem*kou. Jakákoliv organizace je zpočátku matoucí a XR není výjimkou. Zvláště pak teď, když se musíme organizovat online často vyvstanou otázky a člověk neví, na koho se s nimi obrátit.

Proto spouštíme druhé kolo Buddy programu, který novým členům poskytne vřelé uvítání a pomůže jim se v XR zorientovat. Pokud jsi v XR nově, připrav se na neformální, důvěrné, ale také velmi informativní týdenní pokecy se zkušenější*m rebelem*kou (buddy), který*á ti poskytne základní znalosti o kultuře a aktivitách XR.

Předpokládáme, že program poskytne buddies a novým rebelům příležitost promluvit si o svých pocitech a reakcích na klimatickou a ekologickou krizi, o akcích XR, o dobrovolnictví v XR, o naší kultuře a hodnotách a samozřejmě i o jiných věcí, které považují za důležité.
Program začne tímto skupinovým workshopem, kterého se musí zúčastnit všichni buddies i noví rebelové. Účastníci se tu dozví potřebné informace o programu a dostanou možnost se navzájem seznámit.

Prosíme všechny, kdo se chtějí zúčastnit, aby vyplnili jednoduchý aplikační formulář. Poté vám pošleme další informace o programu a odkaz na první online setkání. Před prvním setkáním přiřadíme novým rebelům buddies podle měst případně krajů. Doufáme, že se pandemická situace před začátkem programu zmírní a umožní novým rebelům a buddies se setkávat osobně!

Pokud už teď víš, že se chceš do programu přidat jako buddy, vyplň, prosím, tento dotazník:
https://cloud.extinctionrebellion.cz/index.php/apps/forms/nzNzAN3Wsr2MaSiN

Pokud už teď víš, že chceš buddyho dostat, vyplň prosím tento dotazník: https://cloud.extinctionrebellion.cz/index.php/apps/forms/eCDjTLsfjmnx9QQt

Vyhraď si v kalendáři datum 9. 4. a čas 19:00. Připojíš se přes tento link: https://us02web.zoom.us/j/82741393248

Pokud chceš víc informací o buddy programu, můžeš napsat na ahoj@extinctionrebellion.cz, nebo na Mattermost @adellie !