Otevřené Plénum

17. února 2020 17.00 – 17. února 2020 20.00
Prostor 8, Šmilovského 8, Prague, 12000
Srdečně tě zveme na interní Otevřené plénum (OP), které je pro všechny, kteří se cítí být součástí Extinction Rebellion.

Kdy: 17. 2. od 17:00 do 20:00
Kde: Prostor 8, Šmilovského 8, 120 000 Praha 2 – Vinohrady
MHD: zastávka Krymská nebo Jana Masaryka (tram 22, 13, 4, 57, 59, bus 135) – 5 minut chůze nebo Náměstí Míru (metro A) – 10 minut chůze
Zvonek: Parketový sál nebo Recepce
Více na: http://www.prostor8.cz/kontakt/

Cílem Otevřeného pléna je společné setkání, diskuze, sdílení, komunikace s respektem k tomu, co nás spojuje i k tomu, co nás odlišuje. Toto OP je zaměřeno dovnitř XR, protože ze zkušeností víme, že zabývání se tím, co se děje mezi námi, je přímo úměrné tomu, co děláme směrem „ven“. Někdy se může zdát, že na věnování se našim vztahům není tváří v tvář klimatické krizi dost času, že to je luxus, který si nemůžeme dovolit, zároveň zde, to vše začíná.

Přijďte a přineste své otázky, témata, nadšení i pochybnosti či cokoliv ostatní. Přijďte říct, co si myslíte, co cítíte, hlas každého z nás je důležitý (a každý z nás tak nese i hlas mnoha dalších lidí na této planetě). Využijeme toho, co společně víme a umíme k rozvíjení dalších nápadů a konkrétních kroků.

Zveme tě, také, ke sbírání návrhů, čemu bychom se na plénu chtěli věnovat. Své nápady můžeš napsat do dokumentu zde: https://docs.google.com/document/d/1scgpoT2tZtZl81ZqNW1MZNREoQCjEbV2ifI4e0eUBfI/edit?usp=sharing a můžeš také komentovat již přidané nápady. Naším záměrem je vytvořit konsenzus témat z hlasů a nápadů a současně přijmout fakt, že to může být všechno ještě úplně jinak, např. že nová témata mohou přijít až na místě nebo vyvstane jiná náhlá potřeba, dle aktuální situace doma i ve světě.
Své nápady můžeš psát do 2. 2. 2020 do 11:00, pak potřebujeme čas na zpracování. Děkujeme!

S sebou:
Pohodlné oblečení, sešit a tužku na poznámky, pár korun do kapsy na čaj/kafe (lze uvařit v místní kuchyňce) + do hrnku jako příspěvek na pronájem prostor. A malou svačinu pro sebe a souseda .
V prostorách se přezouvá, budou k dispozice papuče, ale pokud má někdo jinou preferenci, přineste si prosím vlastní přezuvky.

Za facilitační tým OP,
Anna Ryvolová a Jaroslava Vatay