Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/darujte/

Darujte

Rebelie proti vyhynutí začala a je ve své první fázi. Před námi leží obrovská výzva a času je žalostně málo. Ale s vaší pomocí se dostaneme do cíle.

 


Všechny peníze darované přes Darujme.cz směřují na náš transparentní účet 9275 9275 / 2010. Dar také můžete na tento účet poukázat bankovním převodem tak, jak jste zvyklí. Pokud můžete, nastavte si prosím trvalý příkaz. I 300 korun měsíčně nám umožní bojovat za lepší budoucnost pro nás všechny.

Za finanční dary nesmírně děkujeme, avšak neméně důležitá je vaše osobní účast na akcích, které chystáme.  


Transparentní účet

Pro finanční dar, ať už jednorázový nebo formou pravidelné platby, je určen transparentní účet 9275 9275 / 2010. Účet je založen výhradně pro potřeby spolku Extinction Rebellion Czech Republic – Rebelie proti vyhynutí, z.s. a je veden u Fio Banka, a.s., V Celnici 1028/10, CZ - 117 21, Praha 1.

Přehled darů

Pokud se chcete podívat na všechny dary, které jsme přijali, prosím nahlédněte do našeho účtu. V okamžiku zakládání nového účtu jsme všechny prostředky převedli z účtu, který jsme využívali do té doby. Do starého účtu můžete nahlédnout tady.

Pokud jste darovali pomocí služby Darujme.cz, pak svůj dar naleznete po přihlášení na stránce Moje dary. Dary z Darujme.cz jsou na náš účet poukazovány hromadně v pravidelných intervalech po stržení poplatku dle podmínek Darujme.cz. Ve výpisu našeho účtu jsou identifikovatelné zprávou PLATBA DARUJME.CZ.