Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/darujte/

Darujte

Cílem hnutí Extinction Rebellion ve Spojeném království je mobilizovat k aktivní podpoře 1 milion lidí a zajistit, aby se alespoň polovina obyvatel dozvěděla skutečná fakta o naléhavosti klimatické a ekologické krize. Náš dosah v České republice je zatím skromnější, ale i my postupně dostáváme do veřejného prostoru klíčová témata.

Pokud nám záleží na budoucnosti našich dětí, nesmíme se zastavit. Svět se mění, ale my budeme i nadále s odvahou a soucitem bojovat za pravdivé informování veřejnosti a rozhodné jednání v zájmu klimatu i veškerého života na naší planetě.

Potřebujeme vaši podporu. Děkujeme.

 


Všechny peníze darované přes Darujme.cz směřují na náš transparentní účet 9275 9275 / 2010. Dar také můžete na tento účet poukázat bankovním převodem tak, jak jste zvyklí. Pokud můžete, nastavte si prosím trvalý příkaz. I 300 korun měsíčně nám umožní bojovat za lepší budoucnost pro nás všechny.

Za finanční dary nesmírně děkujeme, avšak neméně důležitá je vaše osobní účast na akcích, které chystáme.  


Transparentní účet

Pro finanční dar, ať už jednorázový nebo formou pravidelné platby, je určen transparentní účet 9275 9275 / 2010. Účet je založen výhradně pro potřeby spolku Extinction Rebellion Czech Republic – Rebelie proti vyhynutí, z.s. a je veden u Fio Banka, a.s., V Celnici 1028/10, CZ - 117 21, Praha 1.

Přehled darů

Pokud se chcete podívat na všechny dary, které jsme přijali, prosím nahlédněte do našeho účtu. V okamžiku zakládání nového účtu jsme všechny prostředky převedli z účtu, který jsme využívali do té doby. Do starého účtu můžete nahlédnout tady.

Pokud jste darovali pomocí služby Darujme.cz, pak svůj dar naleznete po přihlášení na stránce Moje dary. Dary z Darujme.cz jsou na náš účet poukazovány hromadně v pravidelných intervalech po stržení poplatku dle podmínek Darujme.cz. Ve výpisu našeho účtu jsou identifikovatelné zprávou PLATBA DARUJME.CZ.

Výroční zprávy

Výroční zpráva za rok 2020

Výroční zpráva za rok 2021

Potvrzení o daru

Pokud potřebujete vystavit potvrzení o daru pro účely daňového přiznání za rok 2021, prosíme vyplňte tento formulář https://forms.gle/WJoNdqhV6ZrwF1bo8.