Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/aktuality/2019/02/26/happening-na-starom%C4%9Bstsk%C3%A9-v%C4%9B%C5%BEi-upozor%C5%88uje-na-v%C3%BDzvu-k-vyhl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-stavu-klimatick%C3%A9-nouze-pra%C5%BEsk%C3%BDm-magistr%C3%A1tem/
Nejnovější Shromáždění občanů Stav klimatické nouze Věda Klimatická krize Newsletter Rozhovory Nenásilné akce Lidé z rebelie

Happening na Staroměstské věži upozorňuje na výzvu k vyhlášení stavu klimatické nouze pražským magistrátem

26. února 2019 Nenásilné akce

Dnes aktivisté a příznivci hnutí Rebelie proti vyhynutí vyvěsili na věži Staroměstské radnice transparenty REBELIE PRO ŽIVOT a JEDNEJ HNED, aby upozornili na vážnost klimatické situace a pozvali občany na jednání zastupitelstva na Magistrátu pozítří, dne 28. 2. 2019. Interpelace budou probíhat od 12.30.

Fotografie z akce | Video z akce

Času je málo a bez vás to nezvládneme.
Potřebujeme vaši podporu.

Svět se mění, ale my stále s odvahou i soucitem bojujeme za pravdivé informování veřejnosti a rozhodné jednání v zájmu klimatu i veškerého života na naší planetě.

Potřebujeme vaši pomoc. Nemůžete se zapojit do akcí? Podpořit nás můžete také finančně. I 300 Kč měsíčně nás posune blíž k našemu společnému cíli.

Darujte →

Děkujeme.