Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/aktuality/2019/08/06/akce-protest-u-ministerstva-%C5%BEivotn%C3%ADho-selh%C3%A1n%C3%AD/
Nejnovější Shromáždění občanů Stav klimatické nouze Věda Klimatická krize Newsletter Rozhovory Nenásilné akce Lidé z rebelie

Akce: Protest u Ministerstva životního selhání

6. srpna 2019 Nenásilné akce

Dnes (6. srpna 2019) blokujeme vchod do Ministerstvo životního prostředí. Spolu s hnutím Limity jsme my tak protestujeme proti těžbě a spalování uhlí, které ministerstvo prodloužilo v dole Bílina rozhodnutím minulý týden.

Požadujeme, aby pan ministr Brabec toto stanovisko nechal přezkoumat a zrušil tak špatné rozhodnutí úředníků. Nemůžeme dopustit, aby při řešení klimatické krize postupovaly úřady nezodpovědně.

Není možné, aby se spálilo dalších 150 miliónů tun uhlí z dolu Bílina.

➡️ Pomozte nám zvrátit toto rozhodnutí. Napište panu ministrovi, aby rozhodnutí změnil. https://bit.ly/32WDT38

Fotogalerie zde: https://www.facebook.com/XRPraha/posts/474301096727004
Fotoreport zde: https://a2larm.cz/2019/08/fotoreportaz-protesty-pred-mzp/

Času je málo a bez vás to nezvládneme.
Potřebujeme vaši podporu.

Svět se mění, ale my stále s odvahou i soucitem bojujeme za pravdivé informování veřejnosti a rozhodné jednání v zájmu klimatu i veškerého života na naší planetě.

Potřebujeme vaši pomoc. Nemůžete se zapojit do akcí? Podpořit nás můžete také finančně. I 300 Kč měsíčně nás posune blíž k našemu společnému cíli.

Darujte →

Děkujeme.