Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/aktuality/2020/05/12/arne-springorum-v-poradu-360-pavliny-wolfove/
Nejnovější Shromáždění občanů Stav klimatické nouze Věda Klimatická krize Newsletter Rozhovory Nenásilné akce Lidé z rebelie

Arne Springorum v pořadu 360° Pavlíny Wolfové

Rebel Arne Springorum vystoupil na CNN Prima NEWS v online diskusi na téma sucha s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem.

12. května 2020 Klimatická krize

Letos se v České republice konečně začíná široce mluvit o tématu sucha, stále ovšem málo o jeho hlavní příčině: klimatické krizi. Je nutné, aby vláda občany informovala pravdivě a jednala se stejnou naléhavostí, jako tomu bylo v případě pandemických opatření. To uvedl Arne Springorum, odborník na úsporu energie v průmyslu a spoluzakladatel české odnože hnutí Extinction Rebellion, v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS.

Na celý pořad se můžete podívat na webu televize, Arneho vstup si můžete pustit zde.

Času je málo a bez vás to nezvládneme.
Potřebujeme vaši podporu.

Svět se mění, ale my stále s odvahou i soucitem bojujeme za pravdivé informování veřejnosti a rozhodné jednání v zájmu klimatu i veškerého života na naší planetě.

Potřebujeme vaši pomoc. Nemůžete se zapojit do akcí? Podpořit nás můžete také finančně. I 300 Kč měsíčně nás posune blíž k našemu společnému cíli.

Darujte →

Děkujeme.