Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/aktuality/2021/04/10/rebel-talk-s-kamilou-boudovou/
Nejnovější Shromáždění občanů Stav klimatické nouze Věda Klimatická krize Newsletter Rozhovory Nenásilné akce Lidé z rebelie

Rebel Talk s Kamilou Boudovou

Téma šestého moderovaného přednáškorozhovoru jsme vybrali s ohledem na probíhající kampaň Extinction Rebellion Brno To na sebe nevemu! – naše pozvání přijala odbornice na udržitelnou módu Kamila Boudová. Obrovské klimatické a environmentální dopady rychlé módy už jsou mnoha z nás známé – ale jaké je tedy správné řešení?

10. dubna 2021 Věda

Kamila Boudová patří k předním českým odbornicím na módní obchod a udržitelnou módu s profesními zkušenostmi napříč textilním a oděvním průmyslem v Německu, Londýně a Paříži. V současné době žije a působí především v Paříži, kde vyučuje Product Development na vysoké škole módního obchodu MOD'SPE.

Přednáška i diskuse byly velmi intenzivní a žádná otázka nezůstala nezodpovězená! Zajímá-li vás cokoliv od cirkulární ekonomiky po veganskou kůži, určitě načerpáte řadu informací a inspirace i ze záznamu, který najdete zde.

Zmiňované odkazy:
https://www.storyofstuff.org/
https://www.fashionrevolution.org/
https://truecostmovie.com/
https://www.ellenmacarthurfoundation.org/
https://publications.parliament.uk/pa/cm201719/cmselect/cmenvaud/1952/report-summary.html

Času je málo a bez vás to nezvládneme.
Potřebujeme vaši podporu.

Svět se mění, ale my stále s odvahou i soucitem bojujeme za pravdivé informování veřejnosti a rozhodné jednání v zájmu klimatu i veškerého života na naší planetě.

Potřebujeme vaši pomoc. Nemůžete se zapojit do akcí? Podpořit nás můžete také finančně. I 300 Kč měsíčně nás posune blíž k našemu společnému cíli.

Darujte →

Děkujeme.