Extinction Rebellion Česká republika

Aktualizovaný obsah této stránky naleznete na https://www.extinctionrebellion.cz/aktuality/2021/06/23/rebel-talk-s-alexandrem-acem/
Nejnovější Shromáždění občanů Stav klimatické nouze Věda Klimatická krize Newsletter Rozhovory Nenásilné akce Lidé z rebelie

Rebel Talk s Alexandrem Ačem

V devátém z našich moderovaných přednáškorozhovorů jsme se vrátili ke kořenům: klimatické krizi samotné. Naším hostem byl ekolog a klimatolog Alexander Ač z Ústavu výzkumu globální změny Akademie věd.

23. června 2021 Věda

Tento rebel talk byl koncipován jako příležitost aktualizovat své znalosti o klimatu o nejnovější vývoj v oboru i získat odpovědi na cokoliv, co vás ke klimatu zajímá. Vliv covidu, zhodnocení aktuálního stavu věcí, splnitelnost pařížských cílů... Jsou klimatické predikce alarmistické? Co nám říká letošní počasí o stavu globálního klimatu? Máme se bát budoucnosti? Záznam si můžete pustit zde.

Času je málo a bez vás to nezvládneme.
Potřebujeme vaši podporu.

Svět se mění, ale my stále s odvahou i soucitem bojujeme za pravdivé informování veřejnosti a rozhodné jednání v zájmu klimatu i veškerého života na naší planetě.

Potřebujeme vaši pomoc. Nemůžete se zapojit do akcí? Podpořit nás můžete také finančně. I 300 Kč měsíčně nás posune blíž k našemu společnému cíli.

Darujte →

Děkujeme.